Harmonic Emmy Ödülü Aldı

 Harmonic kablolu yerel yayına reklam ekleme amaçlı bir dijital altyapı çözümü geliştirme ve işletme başarısı için NATAS (National Academy of Television Arts & Sciences’) 64. Annual Technology and Engineering Emmy Ödülünü aldı. Beş diğer üreticinin de donanımını içeren tamamen bütünleşik çözümün bir parçası olan Harmonic, yerel program ve reklam eklemeyi desteklemek için gereken sermaye harcamalarını ve işletim karmaşıklığını azaltan görüntü kodlama, çoğullama ve ekleme teknolojileri

sayesinde Emmy Ödülünü aldı. Bu avantajlar kablolu televizyon işletmecilerine belli bir grup için düzenlenmiş reklamları canlı yayın, anahtarlanan dijital görüntü, isteğe bağlı görüntü (VoD) gibi çok çeşitli görüntü servisleri için etkin maliyetle dağıtma imkanı sunuyor.
Harmonic’in Emmy kazanan görüntü kodlama, çoğullama ve ekleme teknolojileri, firmanın en düşük bit hızlarında en yüksek kaliteli SD ve HD görüntü dağıtan IP tabanlı Electra kodlayıcı ve ProStream sinyal işleme platformları ile bütünleşik. Benzersiz yoğunluk ve ölçeklendir ölçeklendirilebilirlik sunan Harmonic çözümleri, işletmecilerin sermaye ve işletim harcamalarını azaltıyor. Harmonic bu ödülü Las Vegas’ta 10 Ocak 2013 günü CES (Consumer Electronics Show) Fuarında Emmy Awards yemeği sırasında alacak.
Harmonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için
0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran
Bilişim’i arayabilirsiniz.

Hakkımızda | Ürünler | Haberler | Temsilcilikler | Referanslar | İletişim
BARAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ © 2013 Telefon : +90 212 343 13 68