Bililişim olarak, başarıya giden yolun, “bilgi”nin etkin kullanımı ile mümkün olduğuna inandık. Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş sürecini tanımlayan yapısal reformların, karar mekanizmalarının bilişimle tanışmasının, teknolojinin sunduğu imkânlarla etkinlik ve verimlilik sağlanmasının, müşteri merkezli bu e-dönüşüm sürecinde, Baran Bilişim, sunduğu çözümlerle aktif olarak yer almaktadır. Baran Bilişim, yaygın organizasyonu, tecrübeli kadrosu, ürettiği özgün çözümler, ar-ge yatırımları ve kaliteli hizmet anlayışıyla pazarda yerini sağlamlaştırmıştır. Baran Bilişim olarak, müşterilerine en kapsamlı çözüm portföyü ile hizmet sunmak için alanında lider üretici ve çözüm ortakları ile çalışıyoruz.

Günümüz teknolojilerini kullanarak yayıncılık sektörünün daha verimli, daha güvenli, daha hızlı, daha yenilikçi hizmet sunabilmesinde katkıda bulunmak amacı ile Baran Bilişim, müşterilerine en uygun çözümleri üretmektedir. Yayıncılık pazarının lider sistem entegratör firması olan Baran Bilişim, uzun bir geçmişe dayanan, ödül almış projeleriyle tecrübesini en üst seviyede kullanarak, yeni yayıncılık teknolojilerinin ülkemizdeki entegrasyon çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek bilişim projelerine destek vermektedir. Entegrasyon projelerinin başarısında en önemli nokta tecrübe ve güvendir Tamamen müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, öncelikli olarak sektöründe dünya markası haline gelmiş iş ortakları ile birlikte her türlü sistem bileşenlerinin anahtar teslim projelerini başarı ile sunmaktadır. Gelinen nokta itibariyle pazarın en güçlü oyuncusu olan Baran Bilişim’in bilişim teknolojilerini en üst seviyede kullanarak müşterilerimizin gelmek istediği noktaya projeleriyle destek vererek birlikte ulaşmaktır.

Post-prodüksiyon alanında bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ile hem hizmet veren hem de hizmet alan için etkinliğin ve verimliliğin artırılmasını hedefleyen Baran Bilişim, iş süreçlerini iyileştirerek prodüksiyon uygulamalarında entegre çözümler üretmektedir. Video Tape Recorder (VTR) cihazları, görüntü yakalama çözümleri (Ingest Solutions), Reflecmedia chroma key çözümleri, Color correction sistemleri, desktop ve rack mount depolama çözümleri, ortak video havuzları (Shared Video Pools), Apple çözümleri, Baran Bilişimin sunduğu çözümlere örnek olarak verilebilir.Hakkımızda | Ürünler | Haberler | Temsilcilikler | Referanslar | İletişim
BARAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ © 2013 Telefon : +90 212 343 13 68